ÚVOD / Blog / Radostné Vánoce a šťastný nový rok

Radostné Vánoce a šťastný nový rok

Vánoce a přelom kalendářního roku jsou pro většinu z nás časem setkávání, přání, bilancování a častých předsevzetí. Ani u nás v Unicorn College to není jiné.
Letošní rok přinesl mnoho dobrých a nových věcí. Od těch již skoro tradičních a očekávaných (například 2 úspěšné konference Unicorn College Open), přes těžce vybojované (jeden z nejvyšších počtů nových studentů prvního ročníku) až po ty, o kterých jsme na začátku roku ještě vědět ani nemohli (získání Microsoft HoloLens pro výuku a projekty týkající se virtuální a rozšířené reality).
Letošní rok byl také tím desátým, kdy Unicorn College předává informace a zkušenosti z IT i ekonomie a managementu svým studentům. Deset let není možná nejdelší doba, ale pro nás dobrý odrazový můstek a také určitý závazek pro další období.
Jsme rádi, že Unicorn College je i v prostředí různých internetových diskuzí vnímána jako kvalitní vysoká škola, která toho dost naučí, kde titul není zadarmo, ale zároveň je možné ho získat v případě přiměřeného a konzistentního úsilí.
Pokud bilancujeme, za nás to byl tedy úspěšný rok.
A jaké máme předsevzetí do toho dalšího? Chceme pro vás studenty zprostředkovat ještě více informací (teoretických i praktických) z moderních oblastí jako je Internet of Things (IoT), rozšířené (AR) i virtuální (VR) reality. Budoucí manažery chceme dál učit pracovat s daty (Big Data) a chápat věci v kontextu. Všechny dohromady potom učit věci, které můžete úspěšně a rychle uplatnit v praxi po dokončení studia.
Posledním předsevzetím, na které potřebujeme hlavně vás a vašeho zapojení, je ještě větší množství rozvojových projektů, mezinárodní spolupráce a prestižních aktivit jako například práce na Produktové databázi velkého urychlovače v CERNu.
Všem vám – studentům, vyučujícím i těm, kteří dění na Unicorn College jen z povzdálí sledujete přejeme ať i vaše osobní bilancování vyznívá příznivě. Ať si dáváte předsevzetí, která jsou motivující, ale zároveň splnitelná. A ať vánoční čas je tím, kdy vyměníte moderní digitální komunikaci za osobní setkání, rychlé tempo za chvilku klidu a času i pro sebe sama.
A v novém roce ať se všichni znovu setkáme s ještě větší chutí po nových informacích a zajímavých zkušenostech.
Krásné Vánoce a dobrý nový rok přeje
Tým Unicorn College