ÚVOD / Blog / S kým se potkáváte na Unicorn College – Martina Křížová

S kým se potkáváte na Unicorn College – Martina Křížová

Práce na pozici Education Operation Manager obnáší vše od zajištění běhu výuky, podpory vyučujících a studentů, plánování zkoušek až po organizaci státních závěrečných zkoušek. To vše s přehledem zvládá Martina Křížová. Co vám o sobě poví a jak ji vidí její kolegyně, si přečtěte v následujících řádcích.
Představte se nám, prosím, kdo jste?
Jmenuji se Martina Křížová a na Unicorn College pracuji již 7 let. V roce 2011 jsem nastoupila jako asistentka ředitele, po roce jsem se přesunula na studijní oddělení a nakonec jsem zakotvila na pozici Education Operation Manager. Na této pozici jsem již neuvěřitelných 5 let. Tedy pro mě neuvěřitelných, protože mi to rozhodně nepřijde tak dlouho.
Jako Education Operation Manager mám na starosti všechno, co se týká výuky (výjimkou je rozvrh). Připravuji podklady pro vyučující, kontroluji, zda jsou všechny portály a materiály k výuce připraveny na začátek semestru, vypisuji a domlouvám zkoušky, a to včetně státních závěrečných zkoušek. To jsou zhruba nejdůležitější činnosti.
Jak hodnotíte svoji práci? Co Vás na ní baví?
Na mojí práci mě baví to, že se člověk nenudí a neustále získává nové zkušenosti. Informační systém se za tu dobu dost změnil (k lepšímu), takže se člověk musí neustále zdokonalovat a učit nové věci. Za dobu, kterou jsem na UC strávila, jsem opravdu vděčná.
Jaká je Vaše osobní mise na Unicorn College a kam se bude Vaše práce ubírat dál?
Jako svoje poslání na Unicorn College vidím poskytování veškerého dostupného servisu našim studentům a pedagogům. Snažím se (a nejen já) všem studentům vyjít co nejvíce vstříc a pomoci jim úspěšně dokončit studium na Unicorn College. Jsem ráda, že se můžu podílet na vývoji školy a doufám, že se nám do budoucna podaří ještě více rozšířit naši výuku a počet našich absolventů.
A jaká je Martina očima kolegyně Andrey Nagyové:
S Marťou spolupracuji již několik let. Od první chvíle, kdy jsem na Unicorn College nastoupila, mi byla velkou oporou. Vždy mi ochotně se vším poradila, pomohla a dělá to dodnes. Marťa je člověk na svém místě. Svou práci zvládá vždy s přehledem, a to bez ohledu na okolnosti. Svým pracovním nasazením mě nikdy nepřestane udivovat. A to má stále za krkem dva malé raubíře Každý by si z ní mohl vzít příklad.