ÚVOD / Blog / Radostné Vánoce a šťastný nový rok!

Radostné Vánoce a šťastný nový rok!

Vánoce a přelom kalendářního roku jsou pro většinu z nás časem setkávání, přání, bilancování a častých předsevzetí. Ani u nás v Unicorn College to není jiné.
Letošní rok přinesl mnoho dobrých a nových věcí. Od těch již skoro tradičních a očekávaných (například 2 úspěšné konference Unicorn College Open) až po ty, které pro nás představovaly velkou výzvu (akreditace magisterských studijních programů).
V letošním roce se nám vedle toho podařilo úspěšně zapojit do výuky interaktivní učebnice a kurzy, přinést nové funkčnosti do vytvářené aplikace ATLAS ITk Production Database v CERNu, zrealizovat celou řadu přednášek a workshopů na středních školách, letní IoT Camp nebo uspořádat víkendové semináře WeCanCode.
Všem vám – studentům, vyučujícím i těm, kteří dění na Unicorn College sledujete jen z povzdálí, přejeme ať je vánoční čas tím, kdy vyměníte moderní digitální komunikaci za osobní setkání, rychlé tempo za chvilku klidu a času i pro sebe sama. Nechť se v novém roce všichni znovu setkáme s ještě větší chutí po nových informacích a zajímavých zkušenostech.
Krásné Vánoce a dobrý nový rok 2019 přeje
Tým Unicorn College