E-commerce – poznejte nejnovější trendy a inovace, tak jak je vidí špičky v tomto oboru

Další Unicorn College Open se kvapem blíží. Hlavním tématem a pojítkem všech přednášek je tentokrát oblast e-commerce. Nezůstane však čistě jen u ní – na návštěvníky čeká řada vystoupení předních odborníků z oblasti marketingu, IT nebo finančnictví, kteří analyzují e-commerce optikou svých specializací. Těšit se tak můžete na skutečně komplexní vhled do problematiky a další informacemi a zkušenostmi nabitý Unicorn College Open.

Jak praví jeden z názvů chystaných přednášek: ‚‚E-shopy už nejsou underground nakupování, ale mainstream.‘‘  I přesto je český e-commerce stále velmi mladý a neustále expandující obor, ve kterém není trh zcela zaplněn, a tak existuje prostor pro další rozvoj a inovaci. To ale zdaleka neznamená, že je snadné uspět, ba naopak. Doručení zásilky ve stejný den do jakékoliv části republiky, výdejní místa bez front a čekání, co nejnižší cena pro odesilatele i příjemce, jednoduchá a intuitivní mezistátní přeprava, špičková komunikace s klientem, sofistikovaná marketingová strategie – to vše tvoří pomyslnou laťku, kterou je pro úspěch potřeba nejen udržovat, ale navíc i stále navyšovat.

Program

Čas
Přednáška
Video
Ke stažení
08:30 – 09:30
Snídaně a registrace
09:30 – 09:45
Zahájení
Jan Jaroš
youtube.png
img-3.PNG
09:45 – 10:15
10 trendů 2016 z pohledu zákazníka - E-shopy už nejsou underground nakupování, ale mainstream.
Tomáš Jindříšek
youtube.png
img-3.PNG
10:15 – 10:40
Přestávka
10:40 – 11:00
Moderní trendy v e-commerce & jak dostat e-shop přes hranice
Simona Kijonková
youtube.png
img-3.PNG
11:00 – 11:20
Vyplatí se e-commerce?
Petr Viktora
youtube.png
img-3.PNG
11:20 – 11:45
Diskuze
11:45 – 12:45
Oběd
12:45 – 13:15
Beyond CRM: Pokud využíváte klasické CRM systémy, dochází vám čas…
Martin Dudek
youtube.png
img-3.PNG
13:15 – 13:45
Omni-Commerce - Obchodování 21. století
Pavel Bartoš
youtube.png
img-3.PNG
13:45 – 14:05
Mitas B2B e-commerce na platformě hybris
Václav Šenych
youtube.png
img-3.PNG
14:05 – 14:30
Přestávka
14:30 – 14:50
Budoucnost technologií ve středních a malých firmách
Peter Valuš
youtube.png
img-3.PNG
14:50 – 15:10
LS Retail - řešení pro moderní zákazníky
Zbyněk Šlosar, Jaroslav Voráček
youtube.png
img-3.PNG
15:10 – 15:30
Sana Commerce - e-commerce řešení jako součást podnikového systému
Zbyněk Šlosar, Jaroslav Voráček
img-3.PNG
15:30 – 16:00
Diskuze a slosování

Řečníci

tomas-jindrisek.jpg
Tomáš Jindříšek, Dark Side
Tomáš Jindříšek je Managing Partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. Tomáš je rovněž předsedou představenstva Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu.
simona.jpg
Simona Kijonková, Zásilkovna
Simona Kijonková je odbornou veřejností označována za první dámu e-commerce. Její nejznámější projekt Zásilkovna (franšízingový přepravní systém pro eshopy) vyřešil malým onlinovým obchodům problém rychlé, bezpečné a levné přepravy zboží k zákazníkovi. Dosahuje po 5 letech provozu s 500 pobočkami ročního obratu sta milionu korun a dále meziročně roste o více než dvě procenta. V současné době expanduje do dalších zemí EU.
viktora.jpg
Petr Viktora, Deloitte
Petr Viktora má významné zkušenosti v oblasti řízení projektů organizační restrukturalizace a projektů v oblasti implementace IT. Vedl velké transformační a implementační projekty pro klienty v oblasti energetiky, telekomunikačních služeb, médií, dopravy, financí, výroby, zdrojů a veřejného sektoru.
 
dudek.jpg
Martin Dudek, SAP ČR
Martin působí v odvětví obchodu a marketingu více než 10 let. Prošel si mnoho funkcemi od řízení až po konzultaci společnostem v oblasti IT řešení, které efektivně napomáhají ve zvyšování obratu. Spolupracuje s řadou klíčových zákazníků na přípravě plánů rozvoje řešení SAP, na návrzích architektur řešení a kalkulaci návratnosti investic do řešení SAP.
 
UCL Peter V..jpg
Peter Valuš, Microsoft
Peter je ve společnosti Microsoft zodpovědný za spolupráci s vybranými partnery, kdy se společně soustředí na dosahování společných cílů a transformaci tradičního IT do světa služeb, infrastruktury a platforem dostupných kdykoliv a odkudkoliv. Ve své pozici Peter bere maximální ohled vůči tradičnímu IT světu a potřebám svých zákazníků.
Jarda Voracek.jpg
Jaroslav Voráček, Unicorn Systems
Jaroslav Voráček je zkušený senior konzultant, kompetentní za strategický rozvoj v oblasti podnikových systémů, hledání nových segmentových řešení a jejich uplatnění na trhu. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti dodávek podnikových systémů pro segment velkoobchodu, maloobchodu, služeb a výroby.
slosar.JPEG
Zbyněk Šlosar, Unicorn Systems
Zbyněk Šlosar je zkušený ředitel produkční divize, kompetentní za realizovaci zakázek (ERP, CRM, e-commerce, SharePoint), podporu obchodníků při získávání nových zakázek, výchovu a péči o spolupracovníky na projektových rolích. Zaměřuje se na dodávku komplexních systémů podporujících všechny obchodní, realizační a podpůrné procesy zákazníka.
senych-vaclav.jpg
Václav Šenych, Unicorn Systems
Václav Šenych je IT profesionál se zkušenostmi z mnoha disciplín vývoje enterprise aplikací počínaje implementací přes business analýzu, softwarovou architekturu, project management až po řízení obchodní divize. Má zkušenosti s business i IT problematikou v řadě vertikál, zejména v bankovnictví, automotive a commerce sektoru. Cíleně se věnuje řešením a trendům v oblasti Customer Experience a e-commerce.
pavel bartos.jpg
Pavel Bartoš, Unicorn Systems
Pavel Bartoš je Account Manager ve společnosti Unicorn Systems, zkušený projektový manažer a IT profesionál. Pavel má na starosti např. společnost ŠKODA AUTO a zaměřuje se na oblast výroby a obchodu.

Místo a čas konání

Pražská konzervatoř
Koncertní sál
Dvořákovo nábřeží 2
Praha 1
22. dubna 2016 od 8:30