ÚVOD / Kombinované studium

Kombinované studium

Posuneme vás dál!

Práce, podnikání nebo rodina a k tomu škola, která vám dá víc, než jen titul. Nemožná kombinace? Ale vůbec ne! Zvolte si kombinované studium na Unicorn College a posuňte svou kariéru dál. Dokážeme, že na to máš!

Jsme partnerem pro vaši další kariéru

Kombinované studium na Unicorn College zdaleka neznamená návrat do školních lavic před černou tabuli. Největší důraz klademe na provázanost našich studijních oborů s praxí. Opíráme se o zkušenosti mnoha partnerů z řad nejvýznamnějších tuzemských i zahraničních firem. Známe jejich kulturu, rozumíme jejich argumentaci a využíváme jejich zkušenosti. Pokud tak uvažujete o posunu své kariéry, stane se Unicorn College vašim průvodcem špičkovými zaměstnavateli v oboru.
Se specialisty z těchto společností se mohou studenti jednak setkat během tutorialů i zkoušek, jednak mají zároveň možnost využít některou z mnoha pracovních nabídek, které pro ně mají naši partneři připravené.

O kterých firmách tedy mluvíme?

Unikátní servis pro naše studenty

Studenti kombinovaného studia pro nás rozhodně nejsou „druhá sorta” a dostávají stejný servis jako
ti, kteří navštěvují studium denní. Jak to dokážeme?

Interaktivní studijní materiály

Dnes už patří ke standardním formám výuky. Která škola se ale může pochlubit tím, že poskytuje online interaktivní materiály pro všechny předměty v kompletním rozsahu?

Streamované přednášky

Důležité a zajímavé přednášky denního studia pro vás zaznamenáváme na video. Pokud tak namísto čtení preferujete výklad lektorů, stačí si pustit živý stream nebo si přednášku pustit ze záznamu.

Podcasty

Přednášky a tutorialy dostaneme až do vašich uší. Po vzoru předních světových univerzit zpřístupňujeme výklad vyučujících prostřednictvím podcastů, ke kterým mají naši studenti neustále přístup.

Interaktivní skripta

Nebudete odkázáni na klasické učebnice. Pro naše studenty vytváříme interaktivní skripta – speciální typ e-booku umožňující doplnit látku videem, kvízy, galeriemi, diskusemi nebo různými widgety.

Tak chytněte svoji šanci!

Výuka v našem kombinovaném studiu vás zaměstná jen jednou za měsíc, kdy probíhají víkendové tutorialy. Zbytek zvládnete formou samostudia. U vybraných předmětů jsou pak pořádány dvoudenní intenzivní workshopy. Vybrat si můžete ze stejných programů, jaké mají k dispozici studenti denního studia.