ÚVOD / Novinky / Úspěšně proběhla prezentace studentských projektů

Úspěšně proběhla prezentace studentských iOS, Android a Front-end projektů

Konzultace a zpětná vazba od předních odborníků z praxe je jedním z pilířů vzdělávací filozofie Unicorn College. Přesně v souladu s tímto principem proběhly i prezentace projektů tří studentů ve složení Cyril Čermák (Projekt pro iOS), Václav Drahorád (Projekty pro Android) a Adam Eisenreich (Webový front-end).
O hodnocení se postarala odborná porota sestávající se z Radka Dolejše (Unicorn Solutions), Ondřeje Švihálka (Unicorn Systems) a Ondřeje Staňka (Juicymo Academy). A podle ohlasu všech zúčastněných byly prezentace i hodnocení velmi příjemným zážitkem plným zábavy i cenných zkušeností. Jak říká Radek Dolejš: „Na prezentaci studentských projektů jsem byl velmi mile překvapen zejména jejich úrovní. Studenti připravili zajímavé aplikace, které mohou najít i své reálné uplatnění a nejsou pouze školními úlohami. Měli zároveň možnost dostat zpětnou vazbu od lidí, kteří se v různých odvětvích vývoje softwaru pohybují už dlouhá léta. Je skutečně vidět, že jsou vzděláváni takovým způsobem, aby se stali úspěšnými a produktivními spolupracovníky IT společností."
Vaclav_Drahorad.jpg
Václav Drahorád, student 2. ročníku, prezentuje svůj projekt z předmětu Projekty pro Android
Cyril_Cermak.jpg
Cyril Čermák, student 2. ročníku, představuje svůj projekt z předmětu Projekty pro iOS
Adam_Eisenreich_1
Adam Eisenreich, student 1. ročníku, představuje svůj projekt  z předmětu Webový front-end
Adam_Eisenreich_2
Adam Eisenreich diskutuje s Ondřejem Švihálkem (Unicorn Systems), Václav Drahorád pak v diskuzi s Janou Modrou (vyučující předmětu Vývoj pro Android a Webový front-end)
Adam_Eisenreich_3
Adam Eisenreich při své prezentaci zodpovídá dotazy porotcům, Ondřeji Švihálkovi (Unicorn Systems) a Radku Dolejši (Unicorn Solutions)