ÚVOD / Novinky / Jak objevit svět Unicorn College? Nejlépe to jde společně!

Jak objevit svět Unicorn College? Nejlépe to jde společně!

Chcete vědět, jak probíhá den otevřených dveří na Unicorn College? Najděte si minutku na postřehy studijní referentky Martiny Kovářové, která je – koneckonců jako na každé vysoké škole – jedním z nejdůležitějších lidí nejen pro stávající studenty, ale i pro ty, kteří o studiu teprve uvažují nebo se na Unicorn College hlásí.
Na zatím posledním dni otevřených dveří jsme uvítali přes dvě desítky návštěvníků, kteří k nám zavítali nejen z Prahy, ale prakticky ze všech dalších koutů republiky.
Společně jsme se bavili hlavně o tom, jak to u nás na Unicorn College chodí a že studium u nás zdaleka není jenom o povinnostech, ale i o zkušenostech a o co nejlepší adaptaci na budoucí (a u některých i současný) profesní život. Mimo mě si zájemci mohli popovídat i s vedoucími a zástupci katedry Ekonomiky a managementu a katedry Informačních technologií a také s našimi dvěma úspěšnými absolventy. Mnozí této možnosti rádi využili a myslím, že tyto rozhovory pro ně měly přínos a pomohly jim udělat si o škole komplexní obrázek.
Aby ale nevznikla nějaká mýlka, takový den otevřených dveří rozhodně není jenom o mluvení. Návštěvníci mohli proniknout do tajů Unicorn College třeba i prostřednictvím IT koutku. Zájemci si mohli na vlastní oči vyzkoušet 3D brýle, zahrát na banány, poměřit své síly s robotem, který skládá rubikovu kostku, zatancovat si s ozoboty, chytit pokémona a mnoho dalšího.
Celý den panovala příjemná a přátelská atmosféra a troufnu si říct, že ani jeden dotaz nezůstal nezodpovězen. Pokud se i Vy chcete dozvědět více nebo máte hlavu plnou otázek, neváhejte a přijďte na další den otevřených dveří. Nemusíte čekat dlouho, proběhne už 8. září!