ÚVOD / Novinky / Unicorn College se zúčastnila vzdělávacího veletrhu v Číně

Unicorn College se zúčastnila vzdělávacího veletrhu v Číně

Unicorn College se 21. a 22. října v Pekingu zúčastnila China Education Expo, největšího vzdělávacího veletrhu v Číně. Byla to první příležitost, kdy se naše univerzita, za aktivní podpory Ministerstva školství ČR, Czech Trade a české ambasády v Číně, podílela na takové akci v Asii.
Marek Beránek, ředitel Unicorn College, a Jérôme Dumetz, vedoucí mezinárodních vztahů, strávili několik dní schůzkami s motivovanými mladými studenty, kteří si přejí studovat v České republice. Zároveň využili příležitosti, aby se setkali s mnoha profesionály v oblasti vzdělávání pracujícími v Číně a prodiskutovali s nimi možnosti budoucí spolupráce.
V tomto svém úsilí je podpořili tři dobrovolníci plní energie: Vojta, mladý tlumočník, plynně mluvící česky, a Sophie s April, dvě talentované studentky anglické literatury, které skvěle prezentovaly Unicorn College všem návštěvníkům.
Umíte čínsky? Pak prosím navštivte tuto stránku (https://www.unicorncollege.cz/cn/), kde se dozvíte více o Unicorn College nebo kontaktujte studijní oddělení a požádejte o informace o přijímacím řízení.
Jérôme Dumetz,
vedoucí mezinárodních vztahů