ÚVOD / Novinky / Návštěva studentů z Ukrajiny na Unicorn College

Návštěva studentů z Ukrajiny na Unicorn College

16. května 2018 Unicorn College přivítala delegaci studentů z Ukrajiny, kteří se na své cestě Evropou zastavili v Praze.
Skupina dvaceti studentů z Ukrainian Leadership Academy dorazila z návštěvy v Bruselu a z Prahy poté zamířila do Vídně, než se posléze vracela do Kyjeva. Ukrainian Leadership Academy představuje program osobnostního a sociálního rozvoje, který kombinuje složky fyzické, emocionální a intelektuální. Cesta Evropou tvoří součást programu studentů, během níž poznávají různé instituce s cílem zvýšit své možnosti rozhodování v oblasti budoucího studia.
Na Unicorn College je přivítal pan Jerome Dumetz, vedoucí mezinárodních vztahů. Po prezentaci Unicorn College a jejích programů následovala dynamická diskuze plná otázek a odpovědí. Stočila se především na možnosti získání stipendií, detaily vyučovaných předmětů v různých programech a průběh přijímacího řízení.
Unicorn College, jako součást Unicorn Group, úzce spolupracuje s kyjevskou pobočkou Unicorn Systems, která nejen pomáhá této vysoké škole s různými projekty na Ukrajině, ale také nabízí pracovní příležitosti jejím studentům a absolventům.
Unicorn College přeje každému z této nadšené skupiny studentů jen to nejlepší a kterýkoli z nich má dveře ke studiu u nás v Praze otevřené! Pro více informací o přijímacím řízení prosím navštivte naši webovou stránku.