ÚVOD / Novinky / Mini Unicorn day

Mini Unicorn day

Unicorn College ve spolupráci s Unicorn Systems připravila akci plnou zážitků pro studenty gymnázia Duhovka. Akce, která se konala 15. června v hlavním sídle Unicornu, se účastnilo 40 nadšených studentů.
Akci zahájil Jan Jaroš, který měl pro studenty připravenou úvodní řeč a videa o Software Everywhere. Studenti byli velmi aktivní, zapojovali se do diskuze a odpovídali na položené otázky. Slova se poté ujal Marek Beránek, který pro studenty připravil přednášku na téma Továrna 21. století. Po přednášce následoval doprovodný program a rozdávali se dárečky.
A co jsme si pro studenty Duhovky připravili? V open space E byl vystavený hudební koutek s banány, BigClown sady s LED pásky, virutální realita s HTC Vive, model chytré farmy anebo projekt továrny na stole. Ti, co rovnou neutekli k jiným stanovištím, a zůstali v mísnosti 1.13, si mohli jako první vyzkoušet smíšenou realitu s brýlemi Hololens, pohrát si s ozoboty, Sphero nebo se dozvědět, jak funguje 3D tiskárna.
Studenti byli zvědaví a nadšení, aby si mohli vše vyzkoušet a zažít na vlastní kůži. Jsme rádi, že se akce studentům líbila a budeme se těšit na další aktivity v novém akademickém roce, které máme pro studenty gymnázia Duhovka připravené.