ÚVOD / Novinky / Unicorn College má nové magisterské studium

Unicorn College má nové magisterské studium

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme od Národního akreditačního úřadu získali oprávnění k otevření nového magisterského programu!
Program se bude věnovat Aplikované ekonomii a analýze dat a studenti v něm získají detailní znalosti v oblasti ekonomických teorií a ekonomického modelování. Zároveň budou teoreticky i prakticky orientováni na oblast statistikyekonometrie, ekonomické statistiky a na problematiku zpracování velkých dat. Na výběr budou mít i řadu zajímavých volitelných předmětů a studiem je provedou, jak už je u nás zvykem, odborníci z praxe.   
Absolventi magisterského programu získají základ pro pozice analytiků zejména v bankách, IT společnostech, pojišťovnách, poradenských společnostech, finančních ústavech nebo ve státní správě. Věříme, že budou stejně úspěšní jako absolventi našich bakalářských programů.
Již nyní usilovně pracujeme na přípravě studijního programu a pro studenty vytváříme interaktivní studijní materiály i on-line kurzy. Na první studenty nového programu se těšíme v akademickém roce 2019/2020.
Big data