ÚVOD / Novinky / Zápis studentů do programu Work&Study v Prešově

Zápis studentů do programu Work&Study v Prešově

Dne 5. 10. 2018 proběhl vůbec první zápis do nového programu Work&Study. Konal se na prešovské pobočce Unicornu, kde budou studenti během svého studia rovněž pracovat. Více informací o programu Work&Study se dočtete zde.
Noví studenti nejdříve absolvovali krátkou registraci, na které se dozvěděli důležité informace ohledně jejich studia a práce ve společnosti Unicorn. Uvítání studentů si vzal na starost Peter Brťan, produkční manažer Unicorn Systems na Slovensku. Představil studentům budoucí spolupracovníky, zejména Janu Kundrátovou, jejich HR specialistku, a Vladimíra Fryka, projektového manažera a nyní již také jejich mentora. Studenti zhlédli krátkou video prezentaci o skupině Unicorn a seznámili se se základními informacemi týkajícími se firmy a jejími pracovními podmínkami.
Patrícia Kolmanová, vedoucí studijního oddělení, představila studentům studijní část. Studenti se dozvěděli, jak bude probíhat výuka v tomto programu a co je následně čeká. Za asistence Lan Nechanické, manažerky náboru, a Tomáše Kročka, vedoucího katedry IT, proběhly se studenty zápisy předmětů do akademického roku 2018/19.
Po obědě si studenty převzal Tomáš Kroček, který s nimi připravil na noteboocích prostředí pro výuku programování. Dále si připravili a nachystali nástroje, které budou studenti používat v každodenní komunikaci se školou a vyzkoušeli si interakci s nástroji pro videokonferenci a vzdálenou výuku.
Studentům přejeme mnoho úspěchů jak ve studiu, tak i v práci!