ÚVOD / Novinky / Unicorn College a FHWS Würzburg uzavřeli smlouvu o double degree

Unicorn College a FHWS Würzburg uzavřeli smlouvu o double degree

Unicorn College podepsala s partnerskou FHWS Würzburg smlouvu o realizaci double degree. Tento krok v praxi znamená pro naše studenty možnost získat bakalářský titul, jak z domácí Unicorn College, tak německé FHWS Würzburg (v programu International management).
Double degree se týká pouze programu Ekonomika a management, kdy pro získání double degree budou studenti povinni odstudovat vybrané předměty na FHWS Würzburg - tyto předměty mají ekvivalent v programu Ekonomika a management, nedochází tedy k žádnému zpoždění studia vlivem studia v zahraničí. Studium v zahraničí je plně v anglickém jazyce a trvá dva semestry (3. a 4. semestr dle standardního studijního plánu). Studium na FHWS Würzburg s sebou nenese žádné dodatečné náklady na studium (nedochází k navýšení školného nebo dodatečným poplatkům spojených se studiem).
Věřím, že možnost získat bakalářské vzdělání na prestižní zahraniční vysoké škole pro studenty bude příležitostí nejen k získání cenných zahraničních zkušeností, ale také zvýšení vlastní ceny na trhu práce. Bližší informace o realizaci double degree podá na vyžádání studijní oddělení.

doc. Ing. Jan Čadil, Ph.D.
Rektor Unicorn College