ÚVOD / O nás / Novinky

Archiv novinek

Aktuální novinky

Novinky

Jerome_CZ.png
08. 06. 2017
Unicorn College se již nějakou dobu těší obohacující a stabilní spolupráci s Univerzitou aplikovaných věd ve Würzburgu-Schweinfurtu (FHWS) se sídlem v Bavorsku. FHWS se stala historicky prvním partnerem Unicorn College v rámci programu Erasmus a vzájemná spolupráce od té doby neustále posiluje.
28. 04. 2017
Hlavním tématem a pojítkem všech přednášek v pořadí již devátého Unicorn College Open, které proběhlo 21. dubna, byla oblast Geoinformatiky. Na současné dění, vize budoucnosti i možná úskalí jsme se podívali očima těch, kteří tvoří geoinformatické platformy nebo kterým geoinformatika výrazným způsobem pomáhá již teď.
19. 04. 2017
Chcete být profesně úspěšní a získat praxi během studia? Nechávejte budoucnost na náhodě a vyberte si správnou vysokou školu! Víme, co je na trhu práce in a připravíme Vás na povolání nejen v informačních technologiích, ale i ekonomice a managementu. Otevřené dveře pro vás budeme mít ve čtvrtek 16. 3. 2017 od 9 do 18 hodin.
04. 04. 2017
Ve středu 29. března 2017 se skutečnila návštěva studentů  Unicorn College v Rádiu Impuls. Akci zastřešila Katedra ekonomie a managementu Unicorn College.
31. 03. 2017
#UCLday, který se letos uskutečnil 16. února, představuje půldenní akce, kterou pořádá Unicorn College pro studenty středních a vysokých škol, jejich rodiče, přátele a v neposlední řadě i pro zájemce z řad široké veřejnosti. V průběhu dne si návštěvníci mohli poslechnout celou řadu přednášek, vyzkoušet si IT dovednosti v interaktivních labech a také si mohli vyzkoušet na vlastní kůži technologické gadgety a roboty.
10. 03. 2017
Víkendová akademie WeCanCode je vzdělávací aktivitou, od vyučujících na Unicorn College, pro talentované žáky středních (i vyšších stupňů základních) škol. Ukážeme vám, jaké novinky hýbou světem, že leccos není tak složité, jak se zdá a že za jeden den dokážete víc, než jste tušili.
07. 03. 2017
Dne 15.2.2017 hostovala Unicorn College na své půdě oficiální stream akce TensorFlow Summit 2017 pořádané společností Google v jejich sídlu v Mountain View v Kalifornii.
09. 11. 2016
Hlavním tématem a pojítkem všech přednášek v pořadí již osmého Unicorn College Open, které proběhlo 4. listopadu, byla tentokrát oblast Internetu věcí. Na současné dění, vize budoucnosti i možná úskalí jsme se podívali očima těch, kteří tvoří platformy pro komunikaci, svůj prostor měly i konkrétní, existující řešení.
27. 10. 2016
7 šikovných lidí, 16 malých robůtků a 2 lektoři, to byla první sobota z cyklu seminářů We Can Code. Všichni rychle zjistili, že na to, aby se Ozobot dostal z bludiště stačí chytrá hlava a není třeba žádných speciálních znalostí. Že programování může být zábavné, jsme přesvědčili nejen dospělé účastníky, ale taky dvě šikovné slečny ve věku 9 a 11 let.