ÚVOD / O nás / Novinky

Archiv novinek

Aktuální novinky

Novinky

08. 08. 2017
Unicorn College podepsala s partnerskou FHWS Würzburg smlouvu o realizaci double degree. Tento krok v praxi znamená pro naše studenty možnost získat bakalářský titul, jak z domácí Unicorn College, tak německé FHWS Würzburg (v programu International management).
27. 07. 2017
V pátek 30.06.2017 se uskutečnila v Betlémské kapli slavnostní promoce absolventů Unicorn College. Touto milou událostí jsme ukončili akademický rok 2016/2017, a tak bychom Vám rádi v několika větách přiblížili, jak letošní ceremonie probíhala.
Miráž cup
29. 06. 2017
V první polovině června proběhl u nás na Unicorn College první ročník programátorské soutěže Miráž Cup, jehož cílem je vzbudit mezi studenty soutěživost a vyzkoušet si svoji dovednost v programování.  Účastnilo se  11 soutěžících a my všichni jsme byli s průběhem celého Miráž Cupu velmi spokojeni.
Double degree
08. 06. 2017
Unicorn College se již nějakou dobu těší obohacující a stabilní spolupráci s Univerzitou aplikovaných věd ve Würzburgu-Schweinfurtu (FHWS) se sídlem v Bavorsku. FHWS se stala historicky prvním partnerem Unicorn College v rámci programu Erasmus a vzájemná spolupráce od té doby neustále posiluje.
Konference Geoinformatics
28. 04. 2017
Hlavním tématem a pojítkem všech přednášek v pořadí již devátého Unicorn College Open, které proběhlo 21. dubna, byla oblast Geoinformatiky. Na současné dění, vize budoucnosti i možná úskalí jsme se podívali očima těch, kteří tvoří geoinformatické platformy nebo kterým geoinformatika výrazným způsobem pomáhá již teď.