ÚVOD / Studijní obory / Navazující magisterské studium

Navazující magisterské studium

Ve spolupráci se ŠKODA AUTO Vysoká škola otvíráme v prostorách naší školy navazující magisterské studium pro akademický rok 2016/2017.

Podnikové ekonomika a management provozu
Magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu (více o oboru). je prvním společným projektem Unicorn College a ŠKODA AUTO Vysoká škola. Jeho cílem je vychovávat podnikové ekonomy s hlubokými znalostmi v oblasti optimalizace a simulace výrobně - technologických systémů, progresivních metod přípravy a řízení výroby včetně důsledné aplikace počítačové a komunikační podpory.
Přihlásit se můžete do prezenční i kombinované formy studia. Mimo předmětů zaměřených na optimalizaci a simulaci výrobně-technologických systémů, progresivních metod přípravy a řízení výroby si studenti oboru Podniková ekonomika a management provozu v Praze mohou zvolit předměty specificky zaměřené také na oblast informačních technologií a získat tak certifikát ICT specialista.
Nový magisterský obor je první vlaštovkou z mnoha bodů plánované spolupráce mezi ŠKODA AUTO Vysoká škola a Unicorn College. Smlouva mezi školami byla uzavřena 16. července 2015. Podpisem ji stvrdil člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO Bohdan Wojnar a majitel společnosti Unicorn Vladimír Kovář.

Více informací naleznete na webových stránkách savs.cz.