WeCanCode

Víkendová akademie We Can Code je úplnou novinkou, od vyučujících na Unicorn College pro talentované žáky středních (i vyšších stupňů základních) škol. Ukážeme vám, jaké novinky hýbou světem, že leccos není tak složité, jak se zdá a že za jeden den dokážete víc, než jste tušili.
Pět sobot, pět témat, pět samostatných miniprojektů. Spousta informací. Možnost vyzkoušet si nejnovější technologie bez nutnosti jejich nákupu. Lektoři, kteří vědí, ale hlavně je to baví. Odpovědi na každou zvědavou otázku.
Na konci z vás nebude sice klasický absolvent vysoké školy, ale přesto jeden titul získáte. Jaký? To zjistíte, až dorazíte a společně dokážeme, že na to máte!

Jednotlivé soboty

_zabavne_programovani.png
Zábavné programování, 22. říjen 2016
Věděli jste, že Ozobot lze programovat zcela intuitivně v grafickém prostředí? A že vás naučí práci s podmínkami, proměnnými a cykly stejně jako klasické programování? Jen je to o hodně zábavnější…
_vyvoj_aplikaci_pro_iOS. png.png
Vývoj aplikací pro iOS, 12. listopad 2016
Vlastní mobilní aplikace pro iOS? Šílené? Ne tak s námi. Seznámíme vás nejen s vývojovým prostředím, programovacím jazykem Swift a na konci dne budete mít svou první aplikaci hotovou.
_vývoj_aplikací_pro_Android.png
Vývoj aplikací pro Android, 26. listopad 2016
Chcete se o Androidu dozvědět více, než jen to, že má v logu roztomilého zeleného robůtka? Za jeden den vytvoříte svou první aplikaci a zjistíte, jak pokračovat při tvorbě těch dalších.
_stavba_projektu_v_arduino.png
Stavba projektů v Arduino, 10. prosinec 2016
Arduino – co vlastně všechno umí? Jak se tahle stavebnice programuje? A jak složité by bylo vytvořit si vlastní digitální piano? Jedna sobota a budete znát mnohem víc než odpovědi na tyto otázky.
_internet_veci_prakticky.png
Internet věcí prakticky, 14. leden 2017
Senzory, automatizace, zpracování a správa dat na cloudu, vizualizace měřených informací. To všechno za jeden den? S pomocí BigClown, Rapsberry Pi a Microsoft Azure to zvládnete i vy.

Program jednotlivých sobot

09:00
začátek, představení lektora a tématu
09:00 – 12:00
dopolední lekce
12:00 – 13:00
pauza na oběd (oběd je v ceně kurzu, stejně tak i občerstvení v průběhu výuky)
13:00 – 16:00
odpolední lekce
16:00
ukončení semináře, vyhodnocení výsledků, předání odkazů na další návody,…

Cena

Cena za jednotlivý seminář je 1 200 Kč, při objednání všech pěti seminářů najednou platí zvýhodněná cena 5 000 Kč (pro spolupracovníky společností Vladimíra Kováře platí zvýhodněná nabídka 1 000 Kč za jednotlivý seminář, respektive 4 500 Kč za celou akademii).
V případě následného přihlášení ke studiu Unicorn College je školné v prvním ročníku sníženo o zaplacenou částku za semináře v rámci akademie We Can Code.

Registrační formulář

Vyberte kurzy, kterých se chcete zúčastnit
Zábavné programování (22. 10. 2016)
Vývoj aplikací pro iOS (12. 11. 2016)
Vývoj aplikací pro Android (26. 11. 2016)
Stavba projektů v Arduino (10. 12. 2016)
Internet věcí prakticky (14. 01. 2017)
Všechny semináře
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
E-mail pracovníka ze společností V. Kováře

FAQ

Musím mít na semináře vlastní vybavení?

Ne nemusíte, vše potřebné dostanete zapůjčeno na místě.

Chtěl bych se zúčastnit všech seminářů, ale nestihnu to. Je s tím nějaký problém?

Ne není. Semináře jsou koncipovány tak, aby v každém z nich vznikl nějaký ucelený výstup. Přesto doporučujeme účast na celé akademii.

Znám jen opravdové základy programování. Bude to stačit?

Ano, mělo by. Počítáme se znalostí, která je běžná u studentů vyšších ročníků středních škol. Naši lektoři jsou připraveni Vám pomoci.

Pokud mám vlastní vybavení, mohu ho použít?

Prosíme, uveďte tuto skutečnost při přihlašování. Domluvíme se s Vámi v konkrétním případě. V určitých dnech budou zařízení předpřipravena, v jiných jsou naopak zcela zaměnitelná.

Jakým způsobem získám slevu, pokud se následně stanu studentem Unicorn College?

Pokud se do dvou let od absolvování kurzu přihlásíte na naši školu a budete přijat, sdělte nám, že jste předchozí absolvent Akademie We Can Code. Slevu uplatníte při platbě za první rok školného.

Místo konání

Jednotlivé semináře budo probíhat v prostorách Unicorn College, a to buď v lokalitě Žižkov nebo Holešovice.
Žižkov
V Kaplsovně 2/2767
Praha 3
Holešovice
EBC Classic 7
Jankovcova 49/1037
Praha 7