ÚVOD / WeCanCode / Postav si super vozítko!

Postav si super vozítko!

Jsi programátor začátečník nebo mírně pokročilý? Zajímá Tě, jak naprogramovat samořiditelné vozítko? Díky micro:bitu to zvládneš za jediný den!
Proč právě Micro:bit?
Micro:bit je mikropočítač, jenž vznikl v britském univerzitním prostředí jako platforma pro výuku. Možnosti jeho programování jsou rozmanité, od přesouvání grafických bloků reprezentující příkazy až po programování v JavaScriptu.
Co si vyzkoušíš?
Za jeden den se toho dá zvládnout hodně a my se společně ponoříme do budoucnosti automobilismu. Nepostavíme sice druhou Teslu, ale proč nezkusit trošku jednodušší, ale přesto zajímavý autopilot? Díky micro:bitu zvládneme společně naprogramovat vozítko, které se může chovat i jako samořiditelné auto.
Uvidíš třeba, jak se chovají senzory identifikující překážku i to, jak na takové situace reagovat pomocí programování Micro:bitu.
Pojď si s námi zkusit, že práce s micro:bitem jen nejen zábavná, ale i docela snadná!

Lektor

Libor Svejda
Libor Švejda
Mnoho let se věnuje vývoji SW od jednoduchých her, přes webové projekty až po rozsáhlé systémy finančních institucí. V současné době vede kroužky programování a jeho cílem je nalákat co nejvíce nováčků k této profesi, která bývá i celoživotním koníčkem. 

Program

09:00
začátek, představení lektora a tématu
09:00 – 12:00
dopolední lekce
12:00 – 13:00
pauza na oběd (oběd je v ceně kurzu, stejně tak i občerstvení v průběhu výuky)
13:00 – 16:00
odpolední lekce
16:00
ukončení semináře, vyhodnocení výsledků, předání odkazů na další návody,…

Cena

950 Kč / osoba
Informace o cenových zvýhodněních naleznete zde.
Seminář je možné uhradit předem bankovním převodem nebo v hotovosti na místě.
Číslo účtu
35-2147930287/0100
Konstantní symbol
0308
Poznámka pro příjemce
Jméno Příjmení

Místo konání

Unicorn College
V Kapslovně 2767/2
Praha 3
Dostanete se sem například prostřednictvím metra A, kterým dojedete na Floru. Odtud je to již jen 7 minut tramvají (10,11,16) na zastávku Biskupcova. Od Unicorn College vás poté dělí už jen krátká procházka.  Další variantou je cesta autobusem 136 z Flory na zastávku Černínova a opět krátká procházka.
Pokud máte nejblíž metro B, stačí dojet na Florenc, odkud je to autobusem 133 nebo 207 jen 6 minut k zastávce Černínova. Anebo na Palmovku, tramvaje 10 a 16 vás dopraví na Biskupcovu během pěti minut.

Registrace

 Na akci bude vytvořena fotogalerie, využití se řídí podmínkami GDPR, které naleznete zde. Příchodem na WeCanCode souhlasíte s jejím použitím pro účely společnosti Unicorn College s.r.o. Rovněž se zde seznamte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů.