ÚVOD / WeCanCode / Postav si své digitální piano

Postav si své digitální piano

Arduino – co vlastně všechno umí? Jak se tahle stavebnice programuje? A jak složité by bylo vytvořit si vlastní digitální piano? Jedna sobota a budete znát mnohem víc než odpovědi na tyto otázky.
V jedné z nejoblíbenějších sobot minulých cyklů se seznámíte se stavebnicí Arduino z rodiny Open Hardware. Už od roku 2005 se jedná o nejoblíbenější prototypovací platformu pro studenty, které se po celém světě prodaly statisíce kusů.
Prostřednictvím sady Arduino Starter Kit se naučíte stavět svoje první projekty založené na vývojové desce Arduino Uno. V průběhu labu se budete učit programovat své stavby prostřednictvím prostředí Arduino IDE za pomoci jazyku odvozeného z Wiringu.
Během celého dne se zábavnou formou seznámíte s jedním z nejoblíbenějších jednodeskových počítačů, přiblížíte si, jak fungují počítače, které potkáváme v zařízeních okolo sebe, a nakonec si postavíte svoje vlastní malé funkční digitální piano.
Pojďte s námi zkusit, že práce s Arduinem jen nejen zábavná, ale i docela snadná!

 

Lektor

_Tomas_Jukin.jpg
Tomáš Jukin
Tomáš Jukin je absolventem Fakulty informačních technologií ČVUT. Specializuje se na vývoj mobilních aplikací pro iOS a webových aplikací v Ruby on Rails. Aktivně zabývá umělou inteligencí, multi-agentními systémy, vývojem her a Internet of Things. O těchto tématech přednáší na konferencích, jako WebExpo a další. Od roku 2012 Tomáš vyučuje na Unicorn College

Registrační formulář

Vyberte kurzy, kterých se chcete zúčastnit
Postav si své digitální piano (24. 2. 2018)
Vyrob si vlastního chatbota (10. 3. 2018)
Zautomatizuj si svou domácnost (24. 3. 2018)
Naprogramuj si svého ozobota (7. 4. 2018)
Všechny semináře
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
E-mail pracovníka ze společností V. Kováře

Místo konání

EBC Classic 7
Jankovcova 49/1037
Praha 7
Do EBC/Classic 7 se dostanete pěšky z tramvajových zastávek Maniny (směr metro B - Palmovka) nebo Ortenovo náměstí (směr metro C - Nádraží Holešovice).
Na této akci bude pořízena fotodokumentace. Příchodem na WeCanCode souhlasíte s jejím použitím
 pro účely společnosti Unicorn College s.r.o.