ÚVOD / WeCanCode / Postav si své digitální piano

Postav si své digitální piano

Arduino – co vlastně všechno umí? Jak se tahle stavebnice programuje? A jak složité by bylo vytvořit si vlastní digitální piano? Jedna sobota a budete znát mnohem víc než odpovědi na tyto otázky.
Účastníci se seznámí se stavebnicí Arduino z rodiny Open Hardware. Prostřednictvím sady Arduino Starter Kit se naučí stavět svoje první projekty založené na vývojové desce Arduino Uno. V průběhu labu se budou také učit programovat své stavby prostřednictvím prostředí Arduino IDE za pomoci jazyku odvozeného z Wiringu.
Během celého dne si postavíte svoje vlastní malé digitální piano.

Lektor

_Tomas_Jukin.jpg
Tomáš Jukin
Tomáš Jukin je absolventem Fakulty informačních technologií ČVUT. Specializuje se na vývoj mobilních aplikací pro iOS a webových aplikací v Ruby on Rails. Aktivně zabývá umělou inteligencí, multi-agentními systémy, vývojem her a Internet of Things. O těchto tématech přednáší na konferencích, jako WebExpo a další. Od roku 2012 Tomáš vyučuje na Unicorn College

Místo konání

Unicorn College
V Kaplsovně 2/2767
Praha 3
Dostanete se sem například prostřednictvím metra A, kterým dojedete na Floru. Odtud je to již jen 7 minut tramvají (10,11,16) na zastávku Biskupcova. Od Unicorn College vás poté dělí už jen krátká procházka.  Další variantou je cesta autobusem 136 z Flory na zastávku Černínova a opět krátká procházka.
Pokud máte nejblíž metro B, stačí dojet na Florenc, odkud je to autobusem 133 nebo 207 jen 6 minut k zastávce Černínova. Anebo na Palmovku, tramvaje 10 a 16 vás dopraví na Biskupcovu během pěti minut.