ÚVOD / WeCanCode / Vyrob si vlastního chatbota

Vyrob si vlastního chatbota

Jaké bude zítra počasí? Jak si přes Facebook rezervovat lístky do kina? Platby rychle a jednoduše? Veškeré odpovědi můžete dostat od svého ,,chatbota'', kterého zvládnete vyrobit během jednoho dne.
V posledních letech zažívají obrovský boom uživatelská rozhraní založená na přirozené konverzaci. Můžete se svého telefonu zeptat na zítřejší počasí, rezervovat si na Facebooku lístky do kina, nebo dokonce zadávat platby do své banky tak jednoduše, jako byste si psali s bankéřem. Přijďte si vytvořit vlastního „chatbota“ a zjistit, jak se takováto rozhraní vyrábí a jaké jsou jejich možnosti.

Lektor

Filip Kirschner
Filip Kirschner je absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT a vede vývoj aplikací pro iOS a macOS ve firmě Applifting. Jeho životní náplní je s pomocí nejnovějších technologií navrhovat a vyvíjet software, který nejen spolehlivě funguje, ale také se skvěle používá. Na Unicorn College vyučuje od roku 2013.

Registrace

Přihlašování probíhá na stránce WeCanCode, na konci najdete registrační formulář.

Místo konání

Unicorn College
V Kaplsovně 2/2767
Praha 3
Dostanete se sem například prostřednictvím metra A, kterým dojedete na Floru. Odtud je to již jen 7 minut tramvají (10,11,16) na zastávku Biskupcova. Od Unicorn College vás poté dělí už jen krátká procházka.  Další variantou je cesta autobusem 136 z Flory na zastávku Černínova a opět krátká procházka.
Pokud máte nejblíž metro B, stačí dojet na Florenc, odkud je to autobusem 133 nebo 207 jen 6 minut k zastávce Černínova. Anebo na Palmovku, tramvaje 10 a 16 vás dopraví na Biskupcovu během pěti minut.
 Na akci bude vytvořena fotogalerie a videozáznam, využití se řídí podmínkami GDPR, které naleznete zde. Příchodem na WeCanCode souhlasíte s jejím použitím pro účely společnosti Unicorn College s.r.o.