ÚVOD / WeCanCode / Zautomatizuj si svou domácnost

Zautomatizuj si svou domácnost

Senzory, automatizace, zpracování a správa dat v cloudu, vizualizace měřených informací. To všechno za jeden den? S pomocí BigClown, Raspberry Pi a Node-Red to zvládnete i vy.
Svět internetu věcí (IoT) se postupně dostává do našich běžných životů. Již v blízké budoucnosti by mělo být k internetu světově připojeno okolo 30 miliard zařízení. Přijď si s využitím české IoT stavebnice BigClown a vývojového prostředí Node-Red postavit své vlastní IoT zařízení.
Automatizace tvé domácnosti může začít právě na tomto WeCanCode.

Lektor

Tomas_Jukin_WCC.jpeg
Tomáš Jukin
Tomáš je absolventem Fakulty informačních technologií ČVUT. Specializuje se na vývoj mobilních aplikací pro iOS a webových aplikací v Ruby on Rails. Aktivně zabývá umělou inteligencí, multi-agentními systémy, vývojem her a Internet of Things. O těchto tématech přednáší na konferencích, jako WebExpo a další. Od roku 2012 Tomáš vyučuje na Unicorn College.

Program

10:00
začátek, představení lektora a tématu
10:00 – 12:00
dopolední lekce
12:00 – 13:00
pauza na oběd (oběd je v ceně kurzu, stejně tak i občerstvení v průběhu výuky)
13:00 – 16:00
odpolední lekce
16:00
ukončení semináře, vyhodnocení výsledků, předání odkazů na další návody,…

Cena

1 000 Kč / osoba
Informace o cenových zvýhodněních naleznete zde.
Seminář je možné uhradit předem bankovním převodem nebo v hotovosti na místě.
Číslo účtu
35-2147930287/0100
Konstantní symbol
0308
Poznámka pro příjemce
Jméno Příjmení

Místo konání

Unicorn College
V Kapslovně 2767/2
Praha 3
Dostanete se sem například prostřednictvím metra A, kterým dojedete na Floru. Odtud je to již jen 7 minut tramvají (10,11,16) na zastávku Biskupcova. Od Unicorn College vás poté dělí už jen krátká procházka.  Další variantou je cesta autobusem 136 z Flory na zastávku Černínova a opět krátká procházka.
Pokud máte nejblíž metro B, stačí dojet na Florenc, odkud je to autobusem 133 nebo 207 jen 6 minut k zastávce Černínova. Anebo na Palmovku, tramvaje 10 a 16 vás dopraví na Biskupcovu během pěti minut.

Registrace

 
 Na akci bude vytvořena fotogalerie, využití se řídí podmínkami GDPR, které naleznete zde. Příchodem na WeCanCode souhlasíte s jejím použitím pro účely společnosti Unicorn College s.r.o. Rovněž se zde seznamte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů.